sestdiena, 2012. gada 29. decembris

Paldies saku savam Rūķim!

 Paldies, Ilze no Krāsu pēdām par tik jauko dāvaniņu!Beidzot man būs pašai sava Rūķu zeķe!Vai ticēsi, ka nekad nav palicis pāri laika un gribēšanas pašai sev tādu uzmeistarot!Un nu viņa ir vēl pilna dāvanu!Tieši šogad iedomājos, cik jauki , ka eglītē aizvien vairāk parādās tik mīļās draugu un radu dāvinātās mantiņas.Tagad arī Tavas labās domas būs mūsu eglītē katru gadu, atgādinot blogpasaules jaukās reālās lietas!
 Te nepacietībā zem eglītes tiek izņemtas rotas sev, eglītei unmeitiņai!
 Tās skaisti rozā krelles mazā paņēma nemaz nejautājot kam, laikam juta, ka viņai!Un nost nu tik viegli nenovilksim!Jauki un tik sievišķīgi!Tu jau būsi pamanījusi, ka pērlītes pārsvarā tikkai ieadu,tāpēc dubults prieks par Tavām krellēm, jo pati tādas nemāku uzmeistarot!
Paldies un jauku gada nogali!

9 komentāri:

 1. Krelles pirmā bildē ir ļoti kārdinošas:)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ne tikkai kārdinošas, bet tiešām skaistas un vēl jo prjām virpinu rokās un nesaprotu, kā kaut ko tik sarežģītu var atkārtot vairākas reizes un tik precīzi!Varu tikkai sajūsmināties!

   Dzēst
 2. Jauki!
  Tev arī Laimīgu Jauno 2013.gadu!!!!!!!!!!!

  AtbildētDzēst
 3. Man prieks, ka patīk Tev un patīk arī mazajai jaunkundzei.. :)
  Un nav nemaz tik traki ar to pērļošanu, kad apgūts algoritms, tad viss iet uz priekšu, kā pa sviestu (vismaz ar šīm lielajām pērļu bumbām), sākumā tik jāpiepūlas, lai atrastu tieši tās pērlītes, kas kopā pēc krāsām un izmēriem sader vislabāk, bet tālāk - tikpat viegli, kā adīšana....savukārt adīšana ar pērlītēm, man šķiet ķīniešu ābeces sarežģītumā.. :D
  P.S. Man tās lielās pērles atgādina karalienes Elizabetes laikus un tērpus..

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ļoti patīk!Paldies!Tad jau mums būs jāveido apmaiņas mācības un jāpamāca vienai otra!
   Un tās manas krelles tiešām ir ļoti greznas un aristokrātiskas!

   Dzēst
 4. Esmu par apmaiņas mācībām.. :)

  AtbildētDzēst
 5. Wowwwwwwwwwww. Muy bonito tu blog, es muy lindo e interesante. Besos desde España.

  http://redecoratelg.blogspot.com.es/

  AtbildētDzēst
 6. Tā ar nesagaidījusi kādu īpašo fotosaules dienu, šodien izpildīju savu nepadarīto darbiņu, centos bildes atrāda to smukumu tā kārtīgi, ceru, ka sanāca vismaz kāds glītais rakurss.. :)

  AtbildētDzēst