trešdiena, 2012. gada 23. maijs

Kopdarbs...

 Nu tad stāsts iz dzīves :
Divas trīsbērnu māmiņas(tuvas radinieces),kurām ir divas jaukas mazākās meitiņas, kādu dienu nolēma tērpus gaidāmajām onkuļa kāzām darināt pašas!Princeses, ceriņi, gaisīgi romantiskais iemesls...veikalu plauktu apmeklējums...Es māku (cerams) adīt, abas nedaudz jaunībā esam šuvušas...Lūk rezultāts, kuru var redzēt! Bet šķiet vēl svarīgāks man izrādījās laiks kuru pavadījām kopā, gan arī brālēniem un māsīcām bija vairākas iespējas pačupoties neplānoti!
 No kļūdām mācās, to mums netrūka.Sākuma ideja tagad šķiet bija savādāka, bet iznākums vismaz mani pagaidām apmierina.Mazā teica, ka ies uz kāzām dejot disko ar šo kleitu...Mums tāds laiks, kad princeses vēl neliekas sapņu tēls, bet gan jau...Un cik jauki , ka dzīvē ir tik jauki brīži un visi varam sapucēties!
 Vēl viena paliela problēma bija kurpes, apskatot vairākkārt veikala plauktus neko lētu un labu neatradu.Kritu izmisumā, jo nu nederēs vairs viņai septembrī tagad pirktās balles kurpes.Vienai reizei?Uzlaboju esošās...Ceru, ka kopskatu nebojās, bet būs ērtas mazajām kājiņām....9 komentāri:

 1. skaisti tērpi jaunajām dāmām :)

  AtbildētDzēst
 2. Ļoti skaisti, mazajām princesēm paveicies...

  AtbildētDzēst
 3. Burvīgas bildes! :))) Un meiteņu tērpi tik skaisti un princesīgi! Meitenēm paveicies ar tādām māmiņām! :))))
  Zini, Rīgā uz Lāčplēša ielas ir viena laba lietoto apavu bodīte, kurā par saprātīgām naudiņām var mazām princesēm nopirkt arī labu zīmolu princesīgas kurpes:))) Mēs tā izlīdzamies, ja zinam, ka pērkamie apavi tikai dažām uzvilkšanas reizēm.

  AtbildētDzēst
 4. Skaisti tērpi jaunkundzēm! Jauki šāda veida kopdarbi! Lai Jums jauks vasaras pasākums! :)

  AtbildētDzēst
 5. Hei! Bildēs izskatās ļoti jaukas kleitiņas!
  Pūkaino jaciņu malas pieskaņojušās kleitu apakšiņu krokojumam, puķes uzziedējušas pat uz zandalītēm, toņi cerīgi rōzā un gaiši violeti ar mazu pelēku migliņu - manām acīm šķiet superīgas meiteņu balles kleitas!
  Tu esi ar katru dienu arvien lielāks malacis!

  AtbildētDzēst
 6. Princešu kleita, princešu kurpes...vēl tikai princešu lokas trūkst, un karietes, ar ko uz Balli doties.
  Super ideja tās sandalītes :)

  AtbildētDzēst