trešdiena, 2011. gada 2. novembris

Mani lakati


Pie manis palikušie lakati pēdējos gados adītie...
Vakar pabeidzu vēl vienu lakatu, kuru biju jau sen iesākusi, bet grauzējšalle tik ļoti iekārdināja mani, ka šis palika rimdā gaidot uz pabeigšanu.

Absolūti vienkāršs, patika dzija...Zauberball, tāpat, kā "grauzējiņam""Grauzējiņš" izklātā veidā, kā jau teicu šī fotogrāfija tikkai un vienīgi , lai gūtu formas priekšstatu...
Šis ir mans lielākais, mīļākais un vecākais lakats, vienvārdsakot -  pilnīgs favorīts!
Te lakats pie koktēļkleitiņas, vienkārši, bet grezni...
Daudzi pa šo laiku aizceļojuši dāvanām un daudzi nekad pat nav fotogrāfēti, bet ceru, ka labi valkājas!
Jauku dienu!

12 comments:

 1. Ļoti skaisti Tavi lakati!!! Visi:)))) Katrs savai dienai - mājai, iziešanai, ballītei! :))
  Pērlītes lakatā jauki izskatās! Vakaros lampu gaismā droši vien feini gaismiņas tajās rotaļājas...
  Oranžo toņu lakats man ļoti patīk krāsu pēc:))))

  AtbildētDzēst
 2. Man ļoti patīk visi. Man nekad nav bijis neviena lakata, jo tas adāmais apjoms un sarežģītība biedē, turklāt nesaprotu, kā izvēlēties dziju - droši vien vajag, lai ir viegla un nekož, bet varbūt ne? Tāpēc vēl jo vairāk apbrīnoju Tavus darbus.

  AtbildētDzēst
 3. Man arī patīk visi! un vēl tādas prātam neaptveramas formas, vienreizēji!

  Man pašai ir tā, ka gan bērni, gan pati esmu diezgan jūtīga uz dzijām, kas ''kož'', tādēļ parasti tālāk par cimdiem vai zeķēm netieku, vienmēr baidos, ka uzadīšu un nebūs patīkams pie miesas un tad jau neviens nevalkās...

  Brīnišķīgi lakati!

  AtbildētDzēst
 4. Paldies!Par to kodīgumu runājot,skaistos lakatus jau var vilkt arī virs āra jakas vai mēteļa.Man patīk vilna ar nelielu piejaukumu, tad parasti pilda savas funkcijas kā vilna un mazāk kož.Es drīzāk šaubīgi skatos uz sintētiku, jo tā parsti sviedrē.Bet katram jau savs!Šobrīd ir pieejamas dzijas, kurās ir neliels zīda piemaisījumas - supermīkstas, vismaz tās, kuras esmu čamdījusi.Kidmohēra, piemēram!Ir tāda iepirkta, redzēs, kad pieķeršos!

  AtbildētDzēst
 5. Tavs favorīts ir arī mans favorīts!!

  Bet pirmajai šallītei man ļoti patīk pērlītes! Saki, vai tu viņas jau no sākuma uzvēri un visu laiku stūmi prom, jeb tomēr beigās?

  AtbildētDzēst
 6. Parasti stumdu, bet šeit izmantoju tamboradatu, kurai uzvilku pērlīti un tad pa tiešo uzvilku uz valdziņa, jo šeit pērlītes ir parupjas, tad ar smalkāko tamboradatu to var izdarīt.Roksilžiem es savēru pirms adīšanas un stumdīju.

  AtbildētDzēst
 7. Pēdējā laikā Tev bieži sanāk jauni smukumi! ;)
  Laikam gaidāmā ziema rosina naskāk pirkstiņus kustināt un kāmis paliek badīgāks. :D (ko tur liegties,man jau ar tā pati kaite)

  Maliņā ievilinātās pērlītes burvīgi mirdz un ir kā rozīnītes skaistajā lakatā.

  AtbildētDzēst
 8. Jā, jā cenšos pabeigt visus pamestos darbiņus, tamdēļ tāda raža, jo dažam tik gali bij jāsavelk....

  AtbildētDzēst
 9. ļoti skaisti darbiņi - tā kā esmu lakatu fans, man visi patīk. Man, redz, ar lakatiem apgādā mamma un tā nav bijusi izdevība pašai sev uzadīt, lai gan sen siekalojos ap tāda tipa, kā tava oranžā :)))

  AtbildētDzēst
 10. Cik skaisti lakati! Tas lillā laikam ir maģisks, jo pievelk mani skatīties vēl un vēl :) ja nav noslēpums - kas Tev tā par dziju tam lillā? :)

  AtbildētDzēst
 11. Paldies, paldies!
  Tas ir Zauberball no Elīzes veikala!Skaitās zeķu dzija.

  AtbildētDzēst
 12. patika arī visvairāk vecākais, lielākais tavs favorītlakats!!!

  AtbildētDzēst