ceturtdiena, 2011. gada 27. oktobris

Rudens rotas

Nu jau gatavie roksilži...Vecākā dēla pasūtījums, adīti no augšas, t.i. no pirkstiem.Sen tapusi jaciņa, bet nez kādēļ nekur nebija piefiksēta, tad nu atrādu tagad!
Man ļoti patīk rudens!Jauku dienu visiem!

6 komentāri:

 1. ai, tie rozīgi sārtie tādi skaistulīši :))

  AtbildētDzēst
 2. roksilži tik jauki - man jau, protams, tie rozīgie ar volāniņu ļoti, ļoti patīk :)))
  Tā pērlīšu ieadīšana man tik ļoti patīk, bet pašai bail ķerties klāt - pasaki godīgi - tas ir ļoti piņķerīgi (pēc līdzības ar volāndziju: tikpat piņķerīgi; vairāk vai mazāk piņķerīgi)...

  AtbildētDzēst
 3. Pēc līdzības ar volāndziju - daudz smalkāk, daudz piņķerīgāk un ilgāk, bet tas viss ar daudz daudz lielāku gandarījumu!Man jau šķiet, ka Tev kā radīts, jo Tavi darbiņi tik smalki!Kad apgūti knifiņi, tad jau tā lietiņa iet ļoti raiti...Pēc pieredzes saku, ka labāk, ja to var redzēt klātienē!

  AtbildētDzēst
 4. Es arī tādas lapiņas adīju!!!
  Ļoti ļoti smuki darbi!! Un jaciņa! Skaists akcents gan no podziņām gan uzšūtajām puķītēm!!

  AtbildētDzēst
 5. Skaitīju, skaitīju, bet roksilži tomēr nesanāca 5 gab. Tad jau šoreiz smukā darbu kaudzīte nepieder pie "Mēs esam 5" kolekcijas.
  Par bildi ar sarkanīgo sveci noelsos vien. Nu, kur Tu tik saskanīgu pārīti atradi??? Itin kā būtu adījusi uz sveci lūkojoties.
  Bija atkal jauki acis pamielot Tavos darbos. Tā vien gaidu, kad tikšu apčamdīt. ;)

  AtbildētDzēst
 6. :))) ļoti, ļoti skaisti darbiņi! Roksilži, it sevišķi tas ar volānu:))) meitiņas jaciņa ar ziediem, un rokšņorīte! Tā Tevis darināta šoreiz?
  Un bildes pa skaisto! :))) Lapas, svece un ziedi! Tik pieskaņoti un rudenīgi! :)))

  AtbildētDzēst