svētdiena, 2014. gada 15. jūnijs

Mīļumam un siltumam!

 Manam brālim dēliņš! Man iespēja pamēģināt ko jaunu! Šādus kokoniņus mani bērni nav izmēģinājuši, gluži vienkārši tāpēc, ka tādus nebiju redzējusi! Tādēļ nezinu, cik praktiski tie ir, bet ceru, ka noderēs...
 Varbūt šobrīd par siltu, bet varbūt Jāņunaktī būs tieši laikā!
Siltumu gaidot!

8 komentāri:

 1. Lācim arī piestāv! :) Sveicieni brāļa ģimenei!

  AtbildētDzēst
 2. Apsveicu!!!
  Cik esmu dzirdējusi un lasījusi ko saka SSD(Sirds siltuma darbnīcas meitenes)kuras gatavo visādas nepieciešamās lietas pirms laika dzimušajiem bērniņiem,tad kokoniņi esot ļoti labi!

  AtbildētDzēst
 3. ļoti elegants kokoniņš!
  apsveicu ar jaunu radinieku!

  AtbildētDzēst
 4. Ļoti smaidīgs lācis jauki zilā kokonā :)

  AtbildētDzēst
 5. Smuki, smuki!
  Pirms kāda pusotra gada ieraudzīju vienu kokoniņu, kas man iepatikās, bet manai dūdai jau bija pāri par pirmajiem mēnešiem, bet es iedomājos, cik forši būtu, ka tāds kokoniņš vasarā - tik un tā palaikam jātin sedziņā, ja grib izņemt no ratiem un panēsāt rokās, bet tās segas slīd nost vai kājiņas izlien laukā. Uzdāvināju draudzenei, viņa bija sajūsmā, jo mazo arī uz nakti lika kokonā, un maziņā tik mierīgi gulēja. Tagad pēc dažām dienām gaidām 4to, un viņam uzadīju no 100%kokvilnas dzijas, kas ir mīksta un pat staipīga. Ceru lietot tieši šajos siltajos mēnešos, jo vakari, vismaz mums Karostā pie jūras, mēdz būt pavēsi un vējš skrien augu dienu..

  AtbildētDzēst
 6. Jauka ziņa par brāļa mazulīti! Čakla tante! :)
  Veselību un mīļus radiņus mazulim! :)

  AtbildētDzēst